Перемога у Літмуз батлі, присвяченому 150-й річниці з дня народження Лесі Українки.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

У Рівненській обласній бібліотеці пройшов літмуз батл, присвячений 150-й річниці з дня народження геніальної української поетеси, мужньої жінки і прекрасної людини Лесі Українки.

Подія такого у формату у стінах книгозбірні відбувалася вперше.
На знання життєвого та творчого шляху Лесі Українки змагалися дві команди "Діти Феміди", студенти Інституту права Національного університету водного господарства та природокористування та "Лесина банда", збірна студентів Рівненського державного гуманітарного університету, Національного університету "Острозька академія" та учні ЗОШ № 8 та ЗОШ № 15.
Батл скадався з 5 раундів:
1. Біографічний батл.
2. Літературний раунд.
3. Музично-пісенний раунд.
4. Театральний раунд.
5. Творчий пазл.
Оцінували виступи обох команд члени журі:
- Tata Rivna, письменниця, член Національної спілки письменників України (НСПУ), голова Молодіжної літературної платформи при Рівненській обласній організації НСПУ, співорганізаторів всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких фестивалів, перформансів та заходів, як от «Суп-культура», «КУСТ», «Севама-фести», «Літературна сцена на рок фестивалі Тарас Бульба
- Анна-Марія Далі (https://www.facebook.com/AniiaDali), рівненська фотографиня, блогерка
- Ірина Усович, завідувачка відділом соціокультурної діяльності Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки
Виступи обох команд були надзвичайно цікаві, творчі та креативні!
Усі присутні на годину поринули у світ чарівної музики, живого українського слова і прекрасної лірики Лесі Українки.
За фінальним підрахунком голосів перемогу у батлі здобула команди "Діти Феміди".
Приємним сюрпризом для бібліотеки став подарунок від обох команд - комплекти книг.
За матеріалами сторінки бібліотеки у Facebook (#події_бібліотеки)

Читайте нас також: