Науковий семінар "Сучасні виклики приватного права".

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

6 червня 2022 року відбувся науковий семінар студентського наукового гуртка "Сучасні виклики приватного права".

Захід був присвячений тематиці прав дитини у сфері охорони здоров’я та актуальній проблематиці приватного права в умовах воєнного стану. У семінарі взяли участь студенти 2 і 5 курсів, що опановують фах Право.

Голуб Валерія підготувала доповідь на тему «Захист прав дитини на охорону здоров’я в умовах воєнного стану», де розкрила актуальну проблематику з досліджуваного питання. Стріла Ірина поділилася з учасниками науковими розвідками щодо обмеження цивільних прав під час воєнного стану. Цікавою та актуальною доповіддю на тему «Безготівкові кошти як об’єкти цивільного права» супроводжувалася презентація Тетяни Чикун. Фурманчук Ірина виступила щодо окремих аспектів довіреності та договору доручення. Зорина Красько свою доповідь присвятила проблематиці права власності, а саме  вилучення під час воєнного стану.

Захід відбувався у дружній та захоплюючій атмосфері, де учасники мали можливість поділитися своїми науковими здобутками та думками з приводу актуальних питань.