Магістри-правники взяли участь у науково-методичному онлайн-семінарі

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Магістри освітньої програми «Право» Навчально-наукового інституту права НУВГП долучились до науково-методичного онлайн-семінару «Юридична компаративістика як метод, як наука, як навчальна дисципліна», організатором якого виступила кафедри теорії та історії держави і права Юридичного факультету Національного авіаційного університету.

Під час онлайн-семінару магістранти ННІП НУВГП мали можливість прослухати доповіді представників провідних вишів України, які розкривали різні аспекти юридичної компаративістика (або порівняльного правознавства). Зокрема з доповідями перед учасниками науково-методичного онлайн-семінару виступили:

• завідувач кафедри теорії та історії держави і права Юридичного факультету Національного авіаційного університету, доктор юридичних наук., професорІван Бородін (Тема: «Континентальне право – право європейських університетів»);
  • професор кафедри теорії держави і права та конституційного права Навчально-наукового інституту права Міжрегіональної академії управління персоналом, доктор наук в галузі політології, кандидат філософських наук, доцент, професор МКА Федір Медвідь (Тема: «Національні цінності як фундаментальні основи в системі юридичної компаративістики»);
  • професор кафедри конституційного права і галузевих дисциплін Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування, доктор філософських наук, професорАндрій Матвійчук (Тема: «Європейський правовий досвід в контексті правових реформ в Україні»)
  • голова громадської організації Академії адміністративно-правових наук,доктор юридичних наук, професор Валентин Галунько (Тема: «Адміністративне судочинство України та країн Європейського Союзу»).

Усі доповіді викликали жваве обговорення, а за результатами науково-методичного онлайн-семінару учасниками було сформульовано позицію щодо доцільності застосування у науковій та навчальній практиці такої сучасної й перспективної форми спілкування й академічної мобільності.

Читайте нас також: