Круглий стіл за результатами практики

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

🟩Завершення виробничої практики студентів старших курсів Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування у Регіональному центрі з надання БВПД у Рівненській області ознаменувався проведенням науково-практичної конференції.
У своєму вітальному слові, директор Регіонального центру Василь Овдіюк, відзначив високий рівень теоретичної підготовки майбутніх правників та висловив сподівання, що здобуті, під час проходження практики, знання та вміння неодмінно стануть у нагоді на подальшому кар’єрному шляху.
В свою чергу, п’ятеро студентів здобуті знання представили у своїх доповідях на теми:
-«Безоплатна правова допомога в умовах воєнного стану» - здобувачка-магістр Жардан Д.
-«Особливості взаємодії системи безоплатної правової допомоги із землевласниками та землекористувачами в умовах воєнного стану» - здобувачка 3 курсу Чикун Т.
-«Гарантії доступу до безоплатної правової допомоги в територіальних громадах» - аспірантка ННІП Сахнюк В.
-«Взаємодія юридичної клініки ННІП НУВГП та Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області» - здобувачка 2 курсу Блошкіна О.
-«Адвокатура в системі БПД» - здобувач-магістр Бойчук М.

Після завершення презентації усіх доповідей, студенти спільно з фахівцями БПД обговорили їх бачення розвитку системи та проблемні питання у забезпеченні реалізації конституційних прав громадян.