Конференція «Розширення можливостей для розвитку у галузі антикризового управління в прикордонних регіонах»

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

30 вересня 2021 року представники ННІ права НУВГП стали учасником конференції «Розширення можливостей для розвитку у галузі антикризового управління в прикордонних регіонах», організованої  у рамках співпраці щодо грантового проекту з Католицьким університетом Любельським Івана Павла ІІ.
Захід проходив у місті Томашово Любельським /Польща/ у форматі виступів, запитань, дискусій на тему співпраці, відкриття кордонів, нових загроз та викликів для України і Польщі.
Науковці, представники органів місцевого самоврядування, прикордонники, працівники міграційних служб, консульських установ розповіли про сьогоднішні виклики у транскордонній співпраці, обговорили шляхи подальших видів діяльності для спільного добробуту наших громадян, зокрема зміни ментального сприйняття один одного, вдосконалення роботи прикордонних служб та необхідності навчань, обмінів, захисту і збереження здоров'я громадян.