ННІ П

Навчання та викладання іноземною мовою

http://nuwm.edu.ua/nni-prava/news/juridichni-disciplini-anghlijsjkoju--zapochatkovano- 

У рамках  сучасних вимог до студентів вишів, викладачі навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування  розпочали  новий етап – читання лекцій студентам англійською мовою. Першими  відбулися відкриті лекційні заняття кандидата юридичних наук, доцента кафедри конституційного права та галузевих дисциплін   Тетяни  Водоп”ян з дисципліни «Цивільне право» на тему: «CIVIL LAW AS A BRUNCH OF LAW»., тобто «Цивільне право, як галузь права». Лекція  читалася для студентів 2 курсу.  Під час лекції студенти  продемонстрували високий рівень розуміння викладеного матеріалу. Відчувався тісний зв’язок викладача з аудиторією. Студенти охоче задавали питання, вступали в дискусію. Незважаючи на існування специфічної термінології, аудиторія швидко до неї адаптувалася, оскільки був синхронний мультимедійний супровід українською мовою. Кандидат юридичних наук  Тетяна  Водоп”ян  також  розробила англійською мовою   методичні вказівки для практичних занять (Methodological manual for practice on the course of «Civil Law» for  students of major 081 «Law»). Отож, адаптацію вищої юридичної освіти  до європейських стандартів  у НУВГП розпочато.

Д.ю.н., проф. І.Панкевич проводить заняття з Конституційного права та Виборчого права студентам факультету права та адміністрації Зеленогурського університету (довідка WX 33/2019 від 21.03.2019 р.). 


Лекція американського професора Ф. Лейні"Досвід присудової медіації в США"

                     http://nuwm.edu.ua/nni-prava/news/lekcija-amerikansjkogho-profesora-f-lejni-dosvid-prisudovoji-mediaciji-v-ssha 

25 лютого у Open ofiss Простір для студентів ННІ права відбулася лекція "Досвід присудової медіації в США".
Її читав професор Френк Лейні, який завітав на Рівненщину зі Сполучених Штатів Америки (Північна Кароліна)
з метою популяризації процедури примирення та налагодження співпраці.
Під час лекції обговорювалися проблемні питання впровадження процедури медіації і в українське законодавтсво.

 
Лекція професора Анджея Біштиги "Правничий та адміністративний дискурс"

http://nuwm.edu.ua/nni-prava/news/lekcija-profesora-andzheja-bishtighi-pravnichij-ta-administrativnij-diskurs 

11 вересня 2019 року у рамках налагодження міжнародної співраці між ННІ права НУВГП та факультетом права та адміністрації Зеленогурського університету було проведено ряд заходів: 1. Підписано договір про співпрацю; 2. Проведено лекцію для студентів ННІ права професором Анджеєм Біштизою на тему «Правничий та адміністративний дискурс"; 3. Організовано екскурсійну програму Рівненщиною.

За період перебування професора Анджея Біштиги було домовлено про співрацю за такими напрямами: - спільне проведення наукових заходів, публікація спільних наукових збірників; - стажування для викладачів і студентів; - постійний обмін досвідом за рахунок проведення навчальних занять студентам тощо.

 Наші викладачі - Члени редакційних колегій наукових рад низки іноземних рецензованих періодичних видань

Іван Панкевич та Валерій Цимбалюк є членами редакційних колегій наукових рад низки іноземних рецензованих періодичних видань, у тому числі:  Humanistycznу Zeszytн Naukowуh Prawa człowieka / Human Rights, Katowice; Colloquium Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni; Facta Simonidis. Zeszyty Naukowe Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu (Республіка Польща). Член німецько-польського юридичного товариства, учасник міжнародних конференцій, симпозіумів, круглих столів, наукових семінарів та навчальних програм.

                                Підвищення кваліфікації викладачів за кордоном

Викладачі ННІ права проходили за кордоном стажування: - Міжнародний ін-т інновацій "Освіта-Наука-Розвиток" (Польща), 2016 р. - Водоп'ян Т.В., Міщук І.В., Мельничук Ю.І.; - Вища школа управління і адміністрації в м.Ополе, 2018 р. - Словська І.Є.; - Український вільний університет в Мюнхені, 2019 р. - Панкевич І.М.

                            Міжнародна академічна мобільність студентів

                                                          http://nuwm.edu.ua/nni-prava/news/interculture-international-volonteering-for-city-culture- 

Студентки 3 курсу ННІ права Зеніна Вікторія та Романюк Іванна брали участь у короткотерміновому  волонтерстві в Любліні в період 12-30 вересня 2018 року в рамках Європейської Служби Erasmus+.  Співфінансування здійснювалось  Європейським Союзом за програмою Erasmus+, за підтримки гміни Люблін. Дівчата отиримали свідоцтво міжнародного зразка Youthpass. Допомагали організовувати Конгрес Східних Ініціатив у Любліні. Пройшли двохдневний тренінг проектного менеджмента від ментора Кшиштофа Лондкі. У вільний час подорожували Європою (Прага, Австрія).

Студентка Романюк Іванна   виграла Конкурс у рамках програми індивідуальної мобільності Еразмус+: КА1 на участь у програмі обміну з Люблінською Політехнікою у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС +»: КА1.

 Програма національних обмінів "Плацкарт"

Мета програми - об’єднати студентство задля співпраці, пошуку ідей та механізмів локальних змін з метою глобального розвитку системи вищої освіти в Україні.

Відповідно до умов програми обмін між студентами здійснюється добровільно. Так, студенти 3 курсу Шеменєва В. та Горбачевська М. перебували весною 2019 р. з таким візитом протягом тижня у Одеському Національному університеті ім. Мечникова (Одеса). Студенти відвідали ряд навчальних занять, збори трудового колективу студентів, взяли участь у роботі органів студентського самоврядування.

ННІ права радо приймав голову студентської ради Запорізького національного університету Панченка М. восени 2019 та 2020 р.р. Панченко М. зміг повноцінно відчути особливості освітнього процесу НУВГП. Йому було створено корпоративну пошту, додано його дані у ПС-студент та систему Moodle. Відвідував студент всі заняття згідно розкладу. У позааудиторний час мав змогу брати участь у студентській самодіяльності. Сподіваємось, що наступного року він завітає до нас знову.

Восени 2019 року у ННІ права приїхала по обміну студентка Одеського Національного університету ім. Мечникова Антончук М.Спеціально для неї був організований індивудуальний план навчання та культурної програми.

 

Участь у вебінарі від Френка Лейні «Як здійснювати медіацію по телефону – поради з 23-річного досвіду»

 http://nuwm.edu.ua/nni-prava/news/uchastj-u-vebinari-vid-frenka-lejni-jak-zdijsnjuvati-mediaciju-po-telefonu--poradi-z-23-richnogho-dosvidu

Студентки 1 курсу Тригубець Дарина та Фесюк Ірина  16.04.2020 р. взяли участь у вебінарі «Як здійснювати медіацію по телефону – поради з 23-річного досвіду», який відбувся за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя» та за ініціативи спільноти медіаторів . Ведучим був медіатор Апеляційного суду США, Центур медіації штату Північна Кароліна Френк Лейні.  Пан Лейні має 23-річний досвід проведення медіацій по телефону, що вимагає відмінних від проведення медіації «обличчям до обличчя» навиків та підготовки. Під час заходу він поділився своїми уроками, досвідом та відповів на  запитання присутніх медіаторів, суддів, працівників апарату суду, правників, представників громадських центрів сприяння доступу до правосуддя та студентів, яких було понад 120 чоловік з усього світу. 

Онлайн-лекція Адама Каспшика "Система правоохоронних органів в Польщі"

 https://nuwm.edu.ua/nni-prava/news/onlajn-lekcija-adama-kaspshika-sistema-pravookhoronnikh-orghaniv-v-poljshhi 

З нагоди Дня юриста в ННІправа відбулася онлайн-лекція "Система правоохоронних органів в Польщі", до проведення якої було запрошено Адама Каспшика, доктора правових наук, керівника кафедри адміністрації та охорони довкілля Гуманітарно-природничого університету в Сандомирі (Польща). Доповідь була цікавою та змістовною, викликала інтерес та безліч питань у студентів та викладачів. Було прийнято спільне рішення, що такий обмін досвідом є позитивним та необхідним, тому домовились і далі співпрацювати в цьому напрямі.

Участь у міжнародних грантових програмах 

 Спільно з John Paul II Catholic University in Lublin подали заявку Рroject "International Police cooperation and Crime Prevention" на  Programme of NFM 2014-2021 (programme area 20  “International police cooperation and combating crime”  )  .

 

 

 

Сертифікати, науково-методичні матеріали, довідки
Сертифікат з УВУ (Мюнхен)

Монографія іноземною

Довідка про наукове стажування

Довідки про практ діяльн. і наук консульт (03.2010-по тепер час)

Довідки про практ діяльність (01.2016-08.2019)_ титулка монографії

Сертифікат про стажування Мельничук Ю.І.

Сертифікат про участь у очному заході, де організаторами були ВОІВ та Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Сертифікат дистанційного навчання з авторського права у Академії ВОІВ

Сертифікат про стажування Міщук І.В.

Сертифікат про участь у міжнародній конференції

Сертифікат про участь у міжнародній конференції_

Сертифікат про участь у міжнародній конференції_

Сертифікат участі у міжнародному семінарі з медіації

Сертифікат учасника міжнародного фестивалю з медіації

Сертифікат про участь у міжнародній конференції_

Сертифікат про участь у міжнародній конференції_

Міжнародне стажування Матвійчука А.В.


Сертифікати про знання іноземної мови
Сертифікат Міщук І.В.

Сертифікат Панкевич І.М.

Сертифікат Словської І.Є._стор.1

Сертифікат Словської І.Є._стор.2


Участь у заходах за кордоном
Форма учасників