ФІЛІЇ ІНСТИТУТУ

Філія кафедри спеціальних юридичних дисциплін при Рівненському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України

У січні 2020 року року відбулося підписання договору про організацію на базі Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України філії кафедри спеціальних юридичних дисциплін ННІП Національного університету водного господарства та природокористування.

У рамках виконання умов договору, на базі РНДЕКЦ проводяться практичні заняття з дисциплін кримінально-правового напряму, що дозволяє студентам ближче «познайомитися» з технічними засобами та спеціальним обладнанням, що використовується працівниками Центру при проведенні судових експертиз та участі в слідчих діях.
Проводяться спільні наукові дослідження, результати яких планується впроваджувати у практичну діяльність Експертної служби МВС.
Організовуються спільні семінари, круглі столи, конференції, практичні екскурсії тощо.
Здобувачі освіти проходять виробничу практику та набіз РНДЕКЦ, що сприяє формуванню професійних компетентностей майбутніх фахівців.

Слід зазначити, що Рівненський НДЕКЦ МВС має в своєму розпорядженні не лише сучасну і професіональну приладову базу, а й основне – кваліфікованих та досвідчених працівників, які з радістю допоможуть майбутнім правознавцям в опануванні своєї професії.

Більше інформації про співпрацю між ННІП НУВГП та РНДЕКЦ МВС України у стрічці новин:

На базі Регіонального центру відбулось відкриття філії юридичної клініки Інституту права НУВГП

У Рівному відбувся науково-практичний круглий стіл «Безоплатна правова допомога очима майбутніх юристів»

На Рівненщині, майбутні правники, поєднують проходження практики з волонтерством

Нові враження для студентів

Лише позитивні враження та безліч емоцій

Філія Юридичної клініки Навчально-наукового інституту права НУВГП при Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області

Філія юридичної клініки Навчально-наукового інституту права Національного університету водного господарства та природокористування працює на базі Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області з травня 2021 року.
Під керівництвом фахівців Регіонального центру, більше 20 студентів вчаться надавати правові консультації громадянам.
Студенти юридичної клініки також долучаються до волонтери діяльності системи БПД Рівненщини. Таким чином, представники юрклініки мають можливість бути не лише провайдерами системи БПД, але й отримати додатковий майданчик для здобуття практичних вмінь та навичок.
Метою діяльності юридичної клініки, з одного боку, є забезпечення доступу представників соціально вразливих груп суспільства до правової допомоги, а з іншого – підвищення рівня практичних знань, умінь і навичок студентів юридичних спеціальностей.
Керівником філії від Регіонального центру стала начальниця відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Світлана Бідюк.
Також, варто зазначити, що Юридична клініка навчально-наукового інституту права НУВГП, що надає безкоштовну правову допомогу за участю фахівців, студентів юридичного напряму підготовки, створюється і як додаткова база для практичного навчання та проведення навчальної і виробничої практики студентів старших курсів.

Більше інформації про співпрацю між ННІП НУВГП та Регіонального центру з надання БВПД у Рівненській області можна знайти у стрічці новин:

На базі Регіонального центру відбулось відкриття філії юридичної клініки Інституту права НУВГП
У Рівному відбувся науково-практичний круглий стіл «Безоплатна правова допомога очима майбутніх юристів»
На Рівненщині, майбутні правники, поєднують проходження практики з волонтерством
У стінах Регіонального центру відбулось засідання філії юридичної клініки Інституту права НУВГП
На Рівненщині студенти-правники, які також вивчають медіаправо, дізнались більше про систему БПД
На базі Регіонального центру відбулось відкриття філії юридичної клініки Інституту права НУВГП
Фахівці системи БПД Рівненщини долучились до Міжнародної науково-практичної конференції молодих науковців, аспірантів і здобувачів вищої освіти
На Рівненщині майбутнім юристам розповіли про надання безоплатної правової допомоги засудженим
На Рівненщині питання взаємодії системи БПД із судовими та правоохоронними органами вивчали студенти НУВГП
65 майбутніх правників під час проходження практики переймають досвід фахівців системи БПД Рівненщини
Майбутні правники Рівненщини дізнались як відновне правосуддя змінює життя неповнолітніх правопорушників
На Рівненщині в навчальну програму університету введено дисципліну «Основи безоплатної правової допомоги в Україні»
 Інформація щодо співпраці у процесі наповнення

Представництво Центру медіації Північної Кароліни у ННІ права НУВГП


З жовтня 2021 року на базі ННІП починає свою роботу осередок Центру медіації Північної Кароліни. Керівником призначено к.ю.н., доц. Водоп'ян Т.В.

Зважаючи на бажання розвивати та зміцнювати взаємне партнерство щодо розвитку медіації як інституту позасудового врегулювання спорів; керуючись прагненням утвердження верховенства права і законності, усвідомлюючи необхідність спільних дій, спрямованих на популяризацію інституту медіації; прагнучи об’єднати зусилля для координації дій у підвищенні ефективності медіації як інституту позасудового врегулювання спорів; враховуючи необхідність розвитку й удосконалення української практики позасудового врегулювання спорів; визнаючи за необхідне сприяти поширенню знань щодо медіації як інституту позасудового врегулювання спорів НУВГП та Центр укладають Меморандум про співпрацю (проект додається).

Керівник Центру, проф. Френк Лейні співпрацює з ННІП НУВГП уже тривалий час. Зокрема ним було проведено для здобувачів заняття з метою обміну власним досвідом щодо присудової медіації в США, вебінар "Як здійснювати медіацію по телефону – поради з 23-річного досвіду". Френк Лейні брав участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Актуальні проблеми сучасного права: зарубіжний досвід та українські реалії" (член організаційного комітету та доповідач на пленарному засіданні).

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2022 Національний університет водного господарства та природокористування