АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ

Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених Законом України «Про вищу освіту» правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Забезпечення дотримання академічної доброчесності працівниками та здобувачами вищої освіти НУВГП відповідно до 1.Кодексу честі наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників Національного університету водного господарства та природокористування. 2.Кодексу честі студентів. 3.Положення про виявлення та запобігання академічного плагіату в НУВГП (нова редакція) 4.Положення про запобігання плагіату випускних кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти. 5. Положення про організацію освітнього процесу в НУВГП (нова редакція 2020р.)

Детальна інформація щодо запровадження Академічної доброчесності в НУВГП

У ННІ права НУВГП проводиться ряд вебінарів для студентів та викладачів, де обговорюються різні аспекти та проблемні моменти, що  повязані з Академічною доброчесністю. Інформація про вебінари розміщено у вкладці "Новини, оголошення"

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2022 Національний університет водного господарства та природокористування