Зимовий чемпіонат України з кульової стрільби

З 02 по 08 лютого 2023 року у м. Львів відбувся Відкритий зимовий чемпіонат України у приміщенні із пістолета, гвинтівки, рухома мішень зі стрільби кульової

У змаганні взяли участь 9 команд з різних областей України, загалом 59 учасників виборювали першість чемпіонату.

Склад команди Рівненської області: Заслужений майстер спорту Омельчук Олег, Майстер спорту міжнародного класу Сокол Андрій та майстер спорту, студент ННІОЗ Гонта Дмитро (ФР-51 м).

Перший старт для команди та відбір на другий старт був у вправі ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м., 60 пострілів), яку наша команда виконала бездоганно і з результатом 1733 очка посіла перше місце.

Другий старт (особистий): вправа ПП-3 (пневматичний пістолет, 10 м., 60 пострілів), у якій 30 учасників змагань виборювали першість. До фіналу пройшло 8 учасників, серед яких був і Дмитро Гонта. Завершив змагання Дмитро на шостій сходинці турнірної таблиці.

Вітаємо команду Рівненської області з вдалим виступом та особливо нашого студента Гонту Дмитра, який зумів відновитися після важкої травми та показав гарний результат. Бажаємо спортсменам подальших успіхів!