Звіт директора ННІОЗ

23 грудня в конференцзалі Навчально-наукового інституту охорони здоров’я НУВГП відбулися збори колективу, на яких був заслуханий звіт директора про роботу колективу за 2021 рік.

Було висвітлено основні результати роботи, закцентовано увагу на досягненнях, висловлено побажання на наступний рік.

На особливу увагу заслуговує організація та проведення міжнародної наукової конференції «Міжнародні дні фізичної терапії, ерготерапії, фізичної культури та спорту». Великим досягненням та гордістю інституту охорони здоров`я стало те, що з поміж найкращих 42 статей, поданих на конференцію та опублікованих у журналі (спецвипуску до нашої конференції), включеному до міжнародної наукометричної бази даних Scopus, авторами та співавторами 16 статей є науковці ННІОЗ. 21 стаття учасників конференції опублікована у нашому фаховому виданні. Статистичні показники науково-дослідної роботи ННІОЗ вказують на позитивну тенденцію розвитку та ефективність роботи.

Роботу визнано задовільною!

Більше фото у фейсбук!