Звіт директора ННІОЗ

10 грудня 2020 року в аудиторії навчально-наукового інституту охорони здоров’я відбулися в змішаному режимі збори трудового колективу та за
квотою студентів, на яких було заслухано звіт директора, доктора медичних наук, професора Григуса Ігоря Михайловича про роботу за 2020 рік.

Григус І.М. ще раз пройшовся по звітах завідувачів трьох кафедр – фізичної терапії, ерготерапії; теорії та методики фізичного виховання; медико-
психологічних дисциплін, підкреслив важливі досягнення науково- педагогічних працівників. Особливу увагу зосередив на пунктах науково-
педагогічної активності та вимогах до груп забезпечення, що вдалося зробити іщо ще потрібно. Проаналізував результати набору, відзначив досягнення працівників.

Відзвітував про особистий внесок в розвиток інституту, нагадав про основні події, які відбулися за цей рік. Зокрема поділився з присутніми своїм науковим доробком – за минулий рік опубліковано у співавторстві 17 статей у виданнях, що індексуються в Scopus та Web of Science, зросли індекси цитувань по обох базах на 2 бали. Також прорецензовано дві польські наукові монографії, Проєкт Стандарту вищої освіти 227 Фізична терапія, ерготерапія (доктор філософії) – фахова експертиза. В червні було отримано медаль «За працю та звитягу в медицині», в липні (на конкурсній основі) було обрано академіком відділення медицини Національної академії наук вищої освіти України. В жовтні було видано польсько-українську монографію «Фізична культура, педагогіка, здоров’я та фізична терапія». Григус І.М. – член наукової редколегії трьох закордонних журналів, що входять до наукометричної бази Index Copernicus, та член редакційної колегії журналу «Фізичне виховання, спорт і культура здоров’я у сучасному суспільстві», що включений до Переліку наукових фахових видань України категорії «Б», що теж входить до наукометричної бази Index Copernicus. Заплановано видання сьомого номера журналу «Реабілітаційні та фізкультурно-рекреаційні аспекти розвитку людини=Rehabilitation & recreation»
в грудні 2020 року. Заплановано видання українсько-польської монографії в першому кварталі 2021 року. Домовлено про тримісячне підвищення кваліфікації викладачів двох кафедр у Волинському національному університеті імені Лесі Українки з 16 грудня 2020 року. За результатами голосування роботу директора було визнано задовільною.

Читайте нас також: