Жіноча команда НУВГП з волейболу чемпіони Рівненської області 2023 року серед студентської молоді навчальних закладів вищої освіти

12 квітня 2023 року пройшли змагання першості Рівненської області з волейболу серед студентської молоді навчальних закладів вищої освіти (жінки).

Першість відкривали команди Міжнародного економіко-гуманітарного університету «МЕГУ» та Рівненського державного педагогічного університету «РДГУ». Команда МЕГУ, в складі якої грають чинні чемпіонки вищої ліги України не мали проблем і виграли з рахунком 2:0 (25-12; 25-15).

В грі за перше місце зустрілися команда нашого університету (НУВГП) та МЕГУ. В дуже запеклій боротьбі несподівано наші дівчата вибороли перемогу в двох сетах (26-24; 25-21).

Впевнено розібравшись з командою РДГУ (25-4; 25-9) студентки НУВГП, вперше за двадцять років, стали чемпіонками Рівненської області з волейболу.

Команда НУВГП грала в складі:

1. Курченко Анна, ННІАКОТ;
  2. Піхотіна Олександра, ННІП;
  3. Солонинчик Валентина, ННІЕМ;
  4. Ципан Юлія, ННІЕМ;
  5. Гребенюк Оксана, ННІЕМ;
  6. Савчин Ірина, ННІОЗ;
  7. Фатєєва Анастасія, ННІОЗ;
  8. Яремовська Софія, ННІОЗ;
  9. Пелех Валерія, ННМ;
  10. Демчишина Юлія, ННІБА.

Вітаємо наших студенток та тренера, старшого викладача кафедри фізичного виховання, майстра спорту України Підгурську Оксану Петрівну з золотими нагородами та бажаємо їм миру та подальших успіхів.