Збірна команда НУВГП переможці Першості області з тенісу настільного серед закладів вищої освіти.

У спортивному корпусі НУВГП, відбулися змагання з тенісу настільного серед студентської молоді навчальних закладів вищої освіти Рівненської області.

В змаганнях приймало участь команди трьох університетів: НУВГП, МЕГУ, РДГУ. Змагання проходили за коловою системою, з 5 партій, до 3-х перемог. Команда нашого університету впевнено обіграла суперників та посіла перше місце. Друге місце зайняла команда РДГУ, третіми стали представники МЕГУ. Склад команди НУВГП: Мельник Руслан, ННІАКОТ, Лещук Владислав, ННІАКОТ, Момотюк Віра, студентка інституту Охорони здоров’я, група ФТЕ-12, яка не програла жодної партії та стала найкращою серед дівчат!

Вітаємо команду та бажаємо подальших успіхів!