Захисти бакалаврських робіт студентів ННІОЗ

У період 23-24 червня 2022 року в навчально-науковому інституті охорони здоров’я НУВГП відбувся захист бакалаврських робіт. 

Особливістю цьогорічного захисту стало його проведення у дистанційному форматі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Знаходячись у різних містах України, учасники заходу мали можливість презентувати та обговорити результати роботи студентів. Не дивлячись на внесені воєнним станом корективи в організацію навчального процесу (дистанційна форма навчання; обмеженість у практичному використанні інструментарію тощо), всі студенти впорались з виконанням передбачених бакалаврськими роботами завдань та продемонстрували екзаменаційній комісії набуті під час навчання компетенції.         

Державна екзаменаційна комісія працювала у складі: голова ДЕК -директор ННІОЗ, доктор медичних наук, професор Григус Ігор Михайлович. Члени комісії - доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор Нестерчук Наталія Євгенівна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Ногас Анжела Олександрівна, секретар - асистент кафедри фізичної терапії, ерготерапії Крук Іванна Миколаївна.                                                                

Усі представлені дипломні роботи присвячені актуальним темам та виконані на високому рівні. В процесі захистів бакалаври запропонували багато цікавих рішень пов'язаних з фізичною терапією та розкрили ряд питань, які ставить фізична терапія. Випускні роботи пройшли перевірку у системі антиплагіату, усі доповіді студентів супроводжувалися презентаціями, вони належно та впевнено відповідали на запитання членів ДЕК.                                   

Вітаємо всіх наших студентів з успішним захистом дипломних проектів та присвоєнням кваліфікації бакалавра фізичної терапії! Хай ваші здобутки стануть стартовим майданчиком в магістратуру та щасливе життя!

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2022 Національний університет водного господарства та природокористування