Європейське визнання рівня вищої освіти з фізичної терапії в ННІОЗ

Сьогодні надійшла приємна звістка з Португалії, що за результатами попереднього розгляду комісією поданої директором Ігорем Григусом заявки, наш Навчально-науковий інститут охорони здоров’я став членом ENPHE https://www.enphe.org/en.

The European Network of Physiotherapy in Higher Education – Європейська мережа фізичної терапії у вищій освіті складається з 167 установ-членів і представляє 31 країну. Це гідне визнання високого рівня надання освітніх послуг з фізичної терапії в Навчально-науковому інституті охорони здоров’я НУВГП, тобто на європейському рівні.

Європейська мережа фізіотерапії у вищій освіті (ENPHE) – це голос, форум і зв’язок для зацікавлених сторін вищої освіти з фізичної терапії. Місія асоціації полягає в узгодженні освітніх програм і просуванні нових розробок у Європі.

Від України членами ENPHE є ще тільки Національний університет фізичного виховання і спорту України та Львівський державний університет фізичної культури.