Як ми перемогли інсульт

11 жовтня 2023 року зацікавлені студенти групи ФТЕ-31 навчально-наукового інституту охорони здоров`я НУВГП разом з директором, професором Григусом Ігорем Михайловичем та старшим викладачем кафедри фізичної терапії, ерготерапії Осипчуком Романом Івановичем відвідали Рівненську обласну наукову медичну бібліотеку, де відбулась презентація авторської книги Максима Недвиги «Як ми перемогли інсульт».

У своєму виступі Максим Недвига (м. Одеса) доступно розповів що таке інсульт, його види, причини виникнення та прояви, первинне діагностування. Це особливо важливо було почути нашим майбутнім фізичним терапевтам, оскільки сам автор переніс інсульт, він розказував усе від початкових проявів інсульту, як лікувався і основний акцент зробив на реабілітації. Студенти мали можливість почути про це від самого пацієнта, задати питання. Максим наголосив на важливих моментах реабілітації, поділився власним досвідом відновлення, деталізував титанічну працю пацієнта та реабілітологів і сім’ї.

У презентованій книзі є реальна історія людини, яка подолала страшну хворобу та змогла повернутись до активного життя.