XXIV Чемпіонат України з годзю-рю, карате і кобудо

08-11.03.2024 року в м. Одеса відбувся XXIV Чемпіонат України з годзю-рю, карате і кобудо

Згідно з оперативним звітом Федерації Джундокан України, у цьому заході взяли участь 15 регіонів, 571 учасник. Рівненщину представляла збірна команда Рівненської області, яку очолював голова Рівненської обласної федерації Джундокан України Гірак Анатолій Митрофанович, старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання ННІОЗ  НУВГП. Чисельний склад збірної команди Рівненської області був представлений 73 спортсменами, а також 12 суддями. За підсумками змагань наша команда посіла 2 командне місце в Чемпіонаті України, виборовши 33 золоті, 41 срібну  і 53 бронзові медалі. До складу збірної команди Рівненської області входило два студенти Навчально-наукового інституту охорони здоров’я, а саме Орловський Андрій, група ФСР-51м, і Левечко Каміла, група ФСР-11. Вони гідно представляли наш інститут і посіли наступні місця:

- Орловський Андрій – 3 місце у розділі ката годзю-рю, крім того, Андрій підвищив суддівську кваліфікацію отримавши II категорію;

- Левечко Каміла – 3 місце у розділі шобу куміте в категорії 16-17 років і 2 місце у шобу куміте в категорії 18+ років.