Вибори директора ННІОЗ

18 червня 2024 року у Навчально-науковому інституті охорони здоров’я відбулися вибори директора інституту. На цю посаду було висунуто Григуса Ігоря Михайловича, професора, доктора медичних наук, за рекомендацією ректора Національного університету водного господарства та природокористування професора Мошинського Віктора Степановича

Ігор Михайлович представив звіт директора, у якому висвітлив досягнення інституту та свої особисті здобутки. Ректор відзначив важливість обраного курсу розвитку інституту і висловив підтримку кандидату. Працівники інституту також підтримали Ігоря Михайловича у своїх виступах.

З 33 присутніх на виборах усі 33 проголосували за Ігоря Михайловича, що дозволило йому одноголосно стати директором Навчально-наукового інституту охорони здоров’я.

Вітаємо Ігоря Михайловича і бажаємо подальших успіхів та підкорення ще вищих вершин!