Вшанування пам’яті жертв Голодомору «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!»

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Відтак вшанування пам’яті жертв Голодомору проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!». Ми, як молоде покоління, несемо відповідальність за те, щоб історія не повторювалася. Нехай наше об'єднання, вшанування пам'яті та розуміння минулого допоможуть нам стати мудрішими, сильнішими і більш відповідальними громадянами.

"Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо!" - не лише гасло, але й завдання, яке стоїть перед кожним із нас.

Під час онлайн – зустрічі студенти відкрили для себе глибину трагічних подій Голодомору та поділилися враженнями від того, як ця сторінка історії вплинула на наше розуміння минулого.