Всеукраїнський Олімпійський урок

04 жовтня 2023 року на спортивному майданчику Рівненського ліцею №13 відбувся міський спортивно-масовий захід в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку

В якості суддів, допомагали студенти навчально-наукового інституту охорони здоров'я НУВГП груп ФКС-11 - Росквас Іван, Шевчук Іван; ФКС-21 - Главук Аліна, Шава Альона; ФКС -31 - Гаврилюк Ілона, Мороз Катерина, та старший викладач кафедри ТМФВ Орел Ірина Олексіївна.
Організатори заходу: Управління у справах молоді та спорту Рівненської міської ради, Комунальний заклад «РМЦФЗН «Спорт для всіх».
Захід розпочався динамічною руханкою, яку провів студент групи ФКС-11 Росквас Іван.
Далі шість команд змагалися в спортивних естафетах: "Флорбол", "Фітбол", "Футбол", "Баскетбол", "Волейбол" та "Гімнастика".
Після запеклої боротьби результати змагань були наступні:
 ІІІ місце та бронзові медалі виборола команда "Краби";
 ІІ місце та срібні медалі дісталися команді "Лунтіки";
 І місце заслужено дісталося команді "Пупсіки".
Після закінчення спортивних змагань, учасники брали участь у особистих конкурсах: "скакалка", "гімнастичний", "володар м’яча" та конкурс малюнку.
Усі переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями та кубками від КЗ «РМЦФЗН «Спорт для всіх».