Вітаємо з проходженням Міжнародної акредитації суддів з кікбоксингу WAKO

Старша викладачка кафедри ТМФВ Навчально-наукового інституту охорони здоров'я НУВГП Ірина Орел пройшла Міжнародну акредитацію суддів з кікбоксингу WAKO в Болгарії

З 24 по 28 червня у Болгарії представниця суддівства Рівненської федерації кікбоксингу WAKO Ірина Орел пройшла чергове стажування, підвищила категорію та отримала відповідний сертифікат. Розвиток будь-якого виду спорту неможливий без постійного вдосконалення професійного рівня суддівського корпусу. Рівненська міська федерація з кікбоксингу WAKO займається активним покращенням саме цього напрямку, постійно підвищуючи рівень кваліфікації суддів.

"Наших рівненських суддів досить часто запрошують на змагання національного та міжнародного рівнів. Саме це і є головним індикатором якості та професійного рівня рівненського суддівського корпусу" - розповів Голова Рівненської федерації кікбоксингу WAKO Роман Кроль.

Щиро вітаємо Ірину Орел з таким вагомим досягненням та бажаємо подальших успіхів і підкорення нових вершин!