Успішний захист бакалаврських робіт спеціальності 017 "Фізична культура і спорт"

24 червня 2024 року відбувся захист бакалаврських робіт спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" (денна та заочна форма). Студенти продемонстрували високий рівень знань та професійну підготовку, успішно захистивши свої наукові дослідження

Склад комісії, яка оцінювала роботи:
• голова комісії: Гамма Тетяна Вікторівна, в. о. завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання, доцент
• члени комісії: Григус Ігор Михайлович, професор, доктор медичних наук, Годлевський Петро Мечиславович, доцент, доктор філософії .
Члени комісії гідно оцінили підготовленість студентів та зазначили, що представлені роботи відрізнялися актуальністю тем, глибиною досліджень та інноваційним підходом. Особливо було відзначено вміння студентів застосовувати теоретичні знання на практиці та їхню здатність аргументовано захищати свої наукові позиції. Студенти, які брали участь у захисті, висловили подяку своїм науковим керівникам за надану підтримку та цінні поради під час підготовки робіт. Захист бакалаврських робіт став важливим етапом у житті кожного студента, підтвердивши їхній високий рівень підготовки та готовність до професійної діяльності.
Вітаємо з успішним захистом та бажаємо подальших наукових досягнень!