Успішні захисти магістерських робіт студентів спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» ННІОЗ

На кафедрі теорії та методики фізичного виховання Навчально-наукового інституту охорони здоров’я відбувся захист магістерських робіт випускників спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» за двома освітньо-професійними програмами: «Фізкультурно-спортивна реабілітація» і «Фітнес та рекреація»

Захист магістерської роботи є необхідною складовою комплексної підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, а наукові дослідження, підготовлені студентами другого курсу магістерської програми, дають можливість викладачам оцінити рівень засвоєння теоретичних знань і практичної підготовки, здатність до самостійної науково-дослідницької роботи в сфері фізичної культури і спорту.

Цьогоріч головою державної екзаменаційної комісії була завідувачка кафедри теорії спорту та фізичної культури Волинського національного університету ім. Лесі Українки, д.фіз.вих. і спорту, професорка – Альошина Алла Іванівна. Заступник голови державної екзаменаційної комісії, директор ННІОЗ, доктор медичних наук, професор – Григус Ігор Михайлович.

До складу державної екзаменаційної комісії увійшли: Нестерчук Наталія Євгенівна – завідувачка кафедри фізичної терапії, ерготерапії, д.фіз.вих. і спорту, професорка;

Гамма Тетяна Вікторівна – в.о. завідувача кафедри теорії та методики фізичного виховання, к.б.н., доцентка;

Годлевський Петро Мечиславович – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання, к.фіз.вих. і спорту, доцент;

Старіков Володимир Сергійович – доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання.

На захисті також були присутні керівники студентських наукових робіт, котрі відзначили великий інтелектуальний та освітньо-професійний потенціал випускників, чиє життя нерозривно пов’язане зі спортом, саме вони незабаром поповнять лави кваліфікованих працівників у сфері фізичної культури і спорту.