Участь у спортивно-масовому заході «Не лінуйся! Рухайся»

Здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту охорони здоров'я, на запрошення комунального закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради, взяли участь в проведенні спортивно-масового заходу «Не лінуйся! Рухайся!»

Студенти допомагали з організацією і проведенням події, були суддями на різних станціях заходу та отримали подяки. Захід мав великий успіх і отримав багато позитивних відгуків – учасники відзначили цікаву і різноманітну програму та дружню атмосферу, а також висловили бажання брати участь у подібних подіях у майбутньому.
Спортивно-масовий захід «Не лінуйся! Рухайся!» став справжнім святом спорту та здорового способу життя. Дякуємо комунальному закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради за можливість бути частинкою цього дійства.