Участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Фізична активність і якість життя людини»

Від навчально-наукового інституту охорони здоров’я НУВГП у роботі конференції брали участь професор Ігор Григус та старший викладач Володимир Старіков. Д.мед.н., професор Ігор Григус керував другою частиною пленарного засідання та виступив із доповіддю «Інструменти оцінювання якості життя людини у процесі реабілітації», а старший викладач Володимир Старіков та старший викладач Михайло Долішній підготували тези «Роль фізичної активності у стратегії розвитку фізичної культури і спорту». У роботі конференції брали участь науковці з Університету Яна Длугоша в Ченстохові (Польща), Університету імені Павла Йозефа Шафарика в Кошицях (Словаччина), Університету Яна Евангеліста Пуркіне в Усті-над-Лабем (Чехія), Волинського національного університету імені Лесі Українки, Національного університету фізичного виховання і спорту України, Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Львівського університету фізичної культури імені Івана Боберського, Львівського національного медичного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Херсонського державного університету, Луцького національного технічного університету, Харківської державної академії дизайну і мистецтв, Національного університету водного господарства та природокористування, Міжнародного економіко-гуманітарного університету.

Відбулися плідні наукові дискусії, обмін досвідом, корисні зустрічі.