Участь у роботі ХIХ З’їзду Всеукраїнського Лікарського Товариства

16-17 листопада 2023 року відбувся ХIХ З’їзд Всеукраїнського Лікарського Товариства. У рамках проведення з’їзду та науково-практичної конференції «НОВЕ В МЕДИЦИНІ», професор Григус Ігор Михайлович, як керівник Рівненської крайової організації ВУЛТ, організував проведення в змішаному режимі секції «Нове в реабілітації»

Доповідачами були як науково-педагогічні працівники навчально-наукового інституту охорони здоров`я, так і здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньо-науковою програмою «Фізична терапія, ерготерапія», спеціальності 227 Терапія та реабілітація.

Зокрема були виголошені доповіді: Григус Ігор Михайлович «Фізична активність у програмах кардіо-легеневої реабілітації», професор Нестерчук Наталія Євгенівна «Фізична терапія осіб з синдромом комп’ютерної шиї», старший викладач Ніколенко Олександр Іванович «Покращення рівня здоров’я студенток з синдромом вегетативної дисфункції у закладах вищої освіти засобами фізичної терапії», аспірант Крук Іванна Миколаївна «Особливості реабілітаційних заходів військових після ампутації нижньої кінцівки», старший викладач Ніколенко Інна Михайлівна «Фізкультурно-спортивна реабілітація спортсменів після травми ліктьового суглобу», аспірант Зарічнюк Ірина Романівна «Сучасні аспекти фізичної терапії пацієнтів з остеохондрозом шийного відділу хребта», аспірант Коробкова Римма Михайлівна «Ендометріоз актуальна проблема», доцент Гамма Тетяна Вікторівна «Фізична терапія дітей з порушенням постави», аспірант Кирик Олег Олегович «Фізична терапія в гострий період лікування опікової хвороби».

Усі доповідачі отримали сертифікати з балами безперервного професійного розвитку.