Турнір з міні-футболу на кубок директора ННІОЗ

10 квітня 2024 року на майданчику з синтетичним покриттям спортивного комплексу НУВГП відбувся турнір з міні-футболу на кубок директора ННІОЗ, присвячений Дню здоров’я. У змаганнях взяли участь п'ять команд: ФКС-11, ФТЕ-11+13, ФТЕ-12, ФКС-21, ФТЕ-31

За результатами п’яти турів, переможцем змагань стала команда третього курсу ФТЕ-31, яка не програла жодної зустрічі та набрала 12 очок. Склад команди: Козлюк Нікіта, Будерацький Ілля, Руденков Назар, Жук Михайло, Магаревич Андрій, Буряк Олександ. Друге місце, з результатом у 9 очок, посіла ФКС-11 (Росквас Іван, Прищепа Ілля, Робейко Мирослав, Школярчук Владислав, Тригубець Максим). Команда ФТЕ-12 опинилась на третьому місці (Панащук Михайло, Степанюк Назар, Провозін Ярослав, Дубінецький Назар, Пархомей Олександр). Четвертими стали представники групи ФТЕ-11+13 (Волкошовець Назар, Гаркушенко Владислав, Козяр Владислав, Шевчук Антон, Маслюк Ігор, Петрук Мирослав). П’яте місце зайняла команда ФКС-21 (Чорнобай Дмитро, Денищук Юрій, Шептицький Валентин, Боровець Андрій, Колесник Олександр).

По завершенню турніру відбулася дружня зустріч команди-переможця з викладачами інституту. Склад команди-викладачів: Григус І.М., Ніколенко О.І., Гуцман С.В., Гонта Д.Ю., Семенчук О.В., Ярмошевич О.С. Кращим гравцем турніру визнано Козлюка Нікіту.

Вітаємо переможців та учасників змагань та бажаємо подальших спортивних успіхів!