Третє офіційне опонування професора Ігоря Григуса в 2024 році

12 лютого 2024 року у стінах Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, м. Тернопіль, відбувся захист дисертаційної роботи Навольської О.В. на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 222 Медицина

Спеціалізована вчена рада ДФ 58.601.110 створена згідно з наказом ректора Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України № 809 від 21 грудня 2023 року на підставі рішення вченої ради Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України (протокол № 13 від 20 грудня 2023 року) з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Фаріон-Навольської Ольги Володимирівни «Використання стабілоплатформи у лікуванні нестабільності хребта» за спеціальністю 222 «Медицина» галузі знань 22 «Охорона здоров’я».

Склад ради:

голова ради: доктор медичних наук, професор Бакалюк Тетяна Григорівна, професор закладу вищої освіти кафедри медичної реабілітації Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України;

рецензенти:

- доктор медичних наук, професор Цвях Андрій Іванович, завідувач кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України;

- кандидат медичних наук, доцент Копитчак Ігор Романович, доцент закладу вищої освіти кафедри травматології та ортопедії з військово-польовою хірургією  Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевсього МОЗ України;

офіційні опоненти:

- доктор медичних наук, професор Григус Ігор Михайлович, директор Навчально-наукового інституту охорони здоров’я Національного університету водного господарства та природокористування;

- доктор медичних наук, професор Неханевич Олег Борисович, завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології Дніпровського державного медичного університету.

Науковий керівник – доктор медичних наук, професор Мисула Ігор Романович.

Спеціалізована вчена рада ДФ 58.601.110 Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоровʼя України прийняла рішення про присудження Фаріон-Навольській Ользі Володимирівні ступеня доктора філософії галузі знань 22 «Охорона здоров’я» на підставі прилюдного захисту дисертації «Використання стабілоплатформи у лікуванні нестабільності хребта» за спеціальністю 222 «Медицина» 12 лютого 2024 року.