Студенти ННІОЗ - переможці конкурсів стартапів

11 травня у Національному університеті водного господарства та природокористування в рамках Фестивалю науки проводився університетський конкурс студентських стартапів Cool Idea. Брали участь 14 команд у двох номінаціях: «Кращий суспільний стартап» та «Кращий технологічний стартап»

Переможцем в номінації «Кращий технологічний стартап» поважне журі визнало Стартап «ForRest» підготовлений командою ННІОЗ у складі: куратор: Нестерчук Наталія Євгенівна – завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії; керівник: Удодік Софія Русланівна – група (ФТЕ 31); члени команди: Клімчук Тетяна Олегівна (ФТЕ 31), Свиридюк Катерина Валеріївна (ФТЕ 31),  Шолота Тетяна Василівна (ФТЕ 31), Остапюк Ігор Андрійович (ФТЕ 31), Шептицький Валентин Валентинович (ФКС 11), Мігаль Анастасія Сергіївна (ФР 11).

Переможцем в номінації «Кращий суспільний стартап» поважне журі визнало Стартап «Safeskill» підготовлений командою ННІОЗ у складі: куратор: Нестерчук Наталія Євгенівна – завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії; керівник: Шолота Вікторія Віталіївна – група (ФТЕ 31); члени команди: Драган Уляна Анатоліївна (ФТЕ 31), Максимчук Анастасія Сергіївна (ФТЕ 31), Панасюк Анастасія Олександрівна (ФТЕ 31), Яремчук Софія Олександрівна (ФТЕ 31), Кочмарський Владислав-Всеволод Орестович (ФТЕ 51м), Сморгін Масксим Володимирович (ФТЕ 31).

Щиро вітаємо з таким, першим в історії ННІОЗ, успіхом наших студентів, бажаємо не зупинятись на досягненому! Ми пишаємось вами!