Фізична активність та наука: науковий гурток "Фізична рекреація" продовжує свою місію

У стінах Навчально-наукового інституту охорони здоров’я відбулося продуктивне засідання наукового гуртка «Фізична рекреація», що об'єднав студентів здобувачів вищої освіти бакалавра

Під керівництвом старшого викладача кафедри фізичної терапії, ерготерапії, Олександра Івановича Ніколенка, учасники заходу систематично працювали над написанням наукової статті з важливої тематики гуртка. Головною метою зустрічі було формування структури майбутньої статті, що включала в себе вступ, обговорення, результати дослідження, висновки та список використаних джерел. Учасники активно ділилися ідеями та дослідженнями, обговорюючи кожен етап написання статті з точністю та допитливістю. Високий рівень професійної майстерності керівника гуртка та активна участь учасників забезпечили результативну роботу та створення фундаменту для майбутнього наукового дослідження. Засідання завершилося обговоренням планів подальшої роботи та плануванням наступних кроків у процесі написання статті.