Студент ННІОЗ учасник Чемпіонату України з пляжної боротьби серед дорослих

22-24 березня 2024 року в м. Київ відбувся Чемпіонат України з пляжної боротьби серед дорослих. У складі збірної команди Рівненської області у цих змагання взяв участь студент першого курсу ННІОЗ (група ФТЕ-11), кандидат у майстри спорту з вільної боротьби Гаркушенко Владислав

Наш спортсмен виступав у ваговій категорії 70 кг., та провів три поєдинки, у двох з яких став переможцем. В даній ваговій категорії було заявлено 21 учасник.

Перший поєдинок Владислав провів з представником Івано-Франківської області та переміг з рахунком 3:0.

Друга зустрів відбулася зі спортсменом з Харківської області та завершилася перемогою нашого спортсмена, рахунок зустрічі – 3:2.

Третім суперником Владислав був спортсмен з Львівської області, який є призером Чемпіонату світу. У не простому поєдинку, Владислав поступився з рахунком 0:3.

В результаті проведених поєдинків Гаркушенко Владислав посів 8 місце на Чемпіонаті України з пляжної боротьби серед дорослих.

Вітаємо спортсмена та бажаємо подальших спортивних перемог!