Студент ННІОЗ Шевчук Антон срібний призер Континентального кубку серед юнаків з санного спорту в Кореї

3 грудня 2023 року в місті Пхьончхан (Корея) на олімпійській трасі проходив Континентальний кубок з санного спорту. У складі національної збірної команди України виступав студент ННІОЗ, майстер спорту з санного спорту України Шевчук Антон.

На Континентальний кубку з санного спорту боролися за перемогу молоді спортсмени Тайваню, Кореї, Тайланду та України. Змагання проходили на олімпійській трасі протяжність якої 2 км 18 м, найвища швидкість з якою долав цю дистанцію Антон була 105 км на годину. Виконав два змагальних заїзди та за результатами кращого з них лише на 0.09 сек поступився переможцю змагань, також представнику української команди.

У підсумку наш Шевчук Антон посів друге місце та став срібним призером Континентального кубку.

Вітаємо з вдалим виступом та бажаємо подальших спортивних досягнень.