Студент ННІОЗ Русін Данило, у складі збірної команди України, переможець престижних міжнародних змагань з плавання

17-18 квітня 2021 року в м. Бровари відбулися міжнародні змагання  з плавання «Multinations Junior Meet 2021». У змаганнях взяли участь спортсмени з Туреччини, Португалії, Чехії, Румунії, Словаччини та України.

У складі збірної команди України виступав студент ННІОЗ, майстер спорту України з плавання Русін Данило. З результатом 52.12 Данило проплив дистанцію 100 м вільним стилем та виступав у двох естафетах: 4х100 м та 4х200 м.
У естафеті 4х200 м команда України посіла третє місце, пропустивши вперед команди Португалії та Туреччини, але у естафеті 4х100 м наші спортсмени посіли перше місце, залишивши позаду спортсменів Португалії і Туреччини. Данило проплив свій відрізок вільним стилем з результатом 51.44.
Україна вперше в історії виграла ці змагання у командному заліку.
Вітаємо команду і Русіна Данила, бажаємо подальших спортивних перемог.

Читайте нас також: