Студент ННІОЗ бронзовий призер Чемпіонату України з СУМО

26-28 березня 2024 року у м. Луцьк відбувся Чемпіонат України з СУМО серед молоді до 21 року

У складі збірної команди Рівненської області у цих змагання взяв участь студент першого курсу ННІОЗ (група ФТЕ-11), кандидат у майстри спорту з вільної боротьби Гаркушенко Владислав.

Захід об’єднав близько 300 спортсменів, серед яких 12 заслужених майстрів спорту, 17 майстрів спорту міжнародного класу та 48 майстрів спорту, а також кандидатів у майстри спорту та володарів першого дорослого розряду.

Наш спортсмен виступав у ваговій категорії 70 кг. В даній ваговій категорії було заявлено 15 учасник.

Владислав провів чотири поєдинки, у трьох з яких став переможцем. В результаті проведених поєдинків Гаркушенко Владислав посів 3 місце у своїй ваговій категорії та став бронзовим призером Чемпіонату України з СУМО.

Вітаємо спортсмена та бажаємо подальших спортивних перемог!