Семінар для спортсменів та тренерів збірної Рівненського регіону кікбоксингу ВАКО

12 травня в стінах Навчально-наукового інституту охорони здоров'я НУВГП, відбувся семінар для спортсменів та тренерів збірної Рівненського регіону кікбоксингу ВАКО

на теми:
– “Управління передстартовим станом: від страху до впевненості” (доповідач – Машкова Ульяна. Спортивний психолог. Консультант національних збірних команд).
– “Організація антидопінгової системи” (доповідач – Ющенко Ольга Олексіївна. Начальниця відділу інформаційної та просвітницької діяльності Національного антидопінгового центру).
– “Перша домедична допомога при втраті свідомості” (доповідач – Кирик Олег Олегович. Старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії, Навчально-наукового інституту охорони здоров'я).
Також поспілкувалися з головним тренером збірної України з кікбоксингу ВАКО, та заслуженим майстром спорту міжнародного класу Павлом Замятіним.
Учасники семінару здобули багато цікавої та пізнавальної інформації, та отримали сертифікати.