Проведення інструктажу з правил поведінки під час оголошення повітряної тривоги

02 вересня 2022 року в навчально-науковому інституті охорони здоров’я відбулась зустріч педагогічного колективу з начальником штабу цивільного захисту Панасюком Василем Миколайовичем.

Нова реальність диктує нові правила життя. Тепер одне з найважливіших завдань – навчити студентів і науково-педагогічних працівників правилам безпеки, які допоможуть зберегти життя. Студенти повинні знати: які заборони та обмеження діють під час воєнного стану; що таке «тривожна валіза», як її зібрати, що туди покласти; як діяти під час повітряних тривог (що робити, якщо сигнал застав удома / на вулиці / в магазині тощо); як поводитися під час обстрілів; що робити у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів; як надавати першу домедичну допомогу. Ці та низка інших актуальних питань, таких як  організація навчання, забезпечення безпеки студентів, готовність укриттів та особливості проведення практичних інструктажів з правил поведінки під час оголошення повітряної тривоги, особливості організації та проведення виховної роботи в умовах воєнного стану було обговорено в інституті охорони здоров’я. До прибуття студентів університетом розроблено і роздано адміністраціям інститутів алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога», схеми розміщення найпростіших сховищ, пам’ятки по встановленню застосунку «Повітряна тривога». Особливо було наголошено на обов’язковому виконанні вимог ректорату щодо проведення по прибутті студентів практичних тренінгів і доведення алгоритму дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» під підпис і його обов’язкового дотримання. Зі сторони ректорату зроблено все необхідне для забезпечення функціонування найпростіших укриттів як під час навчання в корпусах, так і під час проживання в гуртожитках студентського містечка.