Практична підготовка (Техніки самовідновлення. Іспанський масаж. Декліор. Діагностика взуття)

Новинки практичної підготовки для студентів ННІОЗ

Практичній підготовці здобувачів вищої освіти в інституті охорони здоров'я приділяється велика увага, адже це – один із важливих видів освітнього процесу, що здійснюється з метою набуття здобувачами професійних навичок і вміння самостійно приймати рішення в реальних умовах. 31 січня 2023 року відбулась практична підготовка, яку проводив магістр спеціальності 227 «Фізична терапія» Довніч Євген для студентів інших курсів. А саме: «Техніки самовідновлення»; «Іспанський масаж. Декліор» та «Діагностика взуття». Заняття були досить цікавими як для практиканта, тому, що під час своєї роботи він мав змогу вивчити реальні ситуації та перевірити отримані під час навчання знання, так і , власне, для його слухачів, які почули багато нової та цікавої інформації.