Практична підготовка (Школа карате Ґодзю-рю)

У стінах Навчально-наукового інституту охорони здоров'я продовжується практична підготовка студентів

Сьогодні студенти отримали унікальну можливість відвідати й взяти участь у занятті відомої Школи карате Ґодзю-рю. Провідне заняття було організовано та проведено старшим викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання, визнаним фахівцем у галузі фізичного розвитку – Анатолієм Митрофановичем Гіраком. Гірак А. М., не тільки відомий викладач, він є головою Рівненського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації "Українська Федерація Карате". Він є засновником та керівником Школи карате Ґодзю-рю, а також головою Рівненської обласної Федерації Окінавського Годзю-рю карате-до і Рюкю Кобудо Джундокан України. Його вражаючі досягнення включають посади асистента шеф-інструктора України з Годзю-рю карате, члена технічної комісії Федерації Джундокан України, а також голови тренерсько-методичної комісії Федерації Джундокан України, також є членом технічної комісії Джундокан Східної Європи та Міжнародної організації Джундокан.Шихан. Гірак А.М., має високий рівень кваліфікації у карате, володіючи майстерністю на рівні 6 дан Годзю-рю карате та 5 дан фудокан карате, є суддею Міжнародної категорії, що свідчить про його вагомий внесок у розвиток цього виду спорту та його авторитет у світовому спортивному середовищі. Студенти отримали неймовірну можливість вивчити основи карате під керівництвом такого видатного інструктора, що надихає їх на подальші досягнення у своїй кар'єрі.