П’яте офіційне опонування професора Ігоря Григуса в 2024 році

17 квітня 2024 року доктор медичних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту охорони здоров’я Григус Ігор Михайлович у дистанційному форматі брав участь у роботі разової спеціалізованої вченої ради для захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 014 Середня освіта (фізична культура), галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, в якості офіційного опонента

Разову раду було утворено за наказом ректора Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ярослава Свища (№ 57-р від 21 лютого 2024 року) згідно постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 р. № 44 «Порядок присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії» та на підставі рішення Вченої ради від 20.02.2024 р. № 6 для захисту дисертації на тему «Фізичне виховання дітей середнього шкільного віку інклюзивних класів засобами настільного тенісу», підготованої Гук Ганною Ігорівною, у наступному складі:

Голова – д-р педагогічних наук (спеціальність 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти), професор Данилевич Мирослава Василівна, декан факультету фізичної терапії та ерготерапії, професор кафедри фітнесу та рекреації Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Рецензент: д-р. наук з фізичного виховання та спорту (спеціальність 24.00.02 - фізична культура, фізичне виховання різних груп населення), доцент Пасічник Вікторія Михайлівна, доцент кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського;

Опоненти:

д-р медичних наук (спеціальність 14.01.33 - медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія), професор Григус Ігор Михайлович, директор Навчально-наукового інституту охорони здоров’я Національного університету водного господарства та природокористування;

д-р наук з фізичного виховання та спорту (спеціальність 24.00.02 - фізична культура, фізичне виховання різних груп населення), професор Когут Ірина Олександрівна, професор кафедри професійного, неолімпійського та адаптивного спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України;

канд. педагогічних наук (спеціальність 13.00.02 - теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я)), доцент Чопик Роман Володимирович, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Робота ради проходила згідно регламенту, конструктивно, з дотриманням усіх вимог. За результатами відкритого голосування всі члени ради одноголосно проголосували за присудження наукового ступеня доктора філософії Гук Г.І.