Перше офіційне опонування професора Ігоря Григуса в 2024 році

09 січня 2024 р. у Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбувся захист дисертаційної роботи Сибірякіна Я.В. на тему «Фізична терапія осіб із сенсомоторною афазією внаслідок гострого порушення мозкового кровообігу», поданої до захисту на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія.

Науковий керівник: Балаж Марія Степанівна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЗВО «Український католицький університет».

Дата рішення Вченої ради НУФВСУ про утворення разової ради: 19.10.2023 р.

Склад разової ради:

Голова ради: Лазарєва Олена Борисівна, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії НУФВСУ;

Рецензент: Баннікова Римма Олексіївна, кандидат медичних наук, доцент, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії НУФВСУ;

Рецензент: Кормільцев Володимир Володимирович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії НУФВСУ;

Опонент: Григус Ігор Михайлович, доктор медичних наук, професор, директор Інституту охорони здоров’я Національного університету водного господарства та природокористування;

Опонент: Рокошевська Віра Вікторівна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЗВО «Український католицький університет».

Захист пройшов успішно, НУФВСУ поповнився ще одним доктором філософії.