Перша зустріч зі студентами-першокурсниками

В навчально-науковому інституті охорони здоров’я є відносно нова, але вже усталена традиція: щороку, в перші дні навчання, студенти-першокурсники зустрічаються з професорсько-викладацьким складом.

Не став виключенням і новий навчальний рік: цьогорічна зустріч пройшла у теплій приязній обстановці. Розпочав її директор ННІОЗ, професор Григус Ігор Михайлович, який розповів новачкам про структуру інституту, основні напрями роботи, особливості навчання та представив їм викладачів трьох кафедр. З побажаннями гарних років навчання, а особливо – щоб вони стали незабутніми роками життя до першокурсників звернулись також завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії Нестерчук Наталія Євгенівна та в.о. завідувача кафедри медико-біологічних дисциплін Гуцман Сергій Володимирович. Побажала також наукових здобутків доцент Нагорна Ольга Борисівна, розказала про основні дисципліни першокурсників доцент Ногас Анжела Олександрівна. Про спортивне життя інституту та діяльність кафедри теорії та методики фізичного виховання – навчальні заняття, спортивні змагання, кубки, гурткову роботу, що проводиться на базі кафедри, та про досягнення наших спортсменів – гордість ННІОЗ, – розповіла в.о. завідувача кафедри ТМФВ Гамма Тетяна Вікторівна. Підводячи підсумки зустрічі, Григус Ігор Михайлович звернув увагу студентів на наполегливість у навчанні й активність у студентському самоврядуванні та житті творчих колективів інституту, наголосив на дбайливому та бережливому ставленні до предметів і речей та технічного оснащення. І запросив усіх долучатися до творення історії навчально-наукового інституту охорони здоров’я. Тож зичимо вам, шановні першокурсники, вдалих і щасливих, успішних і яскравих студентських років!