Опонування у Прикарпатському національному університеті

08 грудня 2023 року професор Григус Ігор Михайлович брав участь у засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 20 051.073 у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ

Там відбувся прилюдний захист дисертації Наконечної Світлани Павлівни на тему «Функціональні резерви організму студентів з порушеннями постави у сагітальній площині, плоскостопістю, ожирінням та їх корекція засобами фізичної терапії», представленої на здобуття ступеня доктора філософії у галузі знань 22 Охорона здоров’я за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія. Науковий керівник – кандидат медичних наук, доцент кафедри терапії, реабілітації і морфології, проректор з науково-педагогічної роботи Лапковський Едуард Йосипович.

Спеціалізовану раду ДФ 20 051.073 утворено відповідно до ухвали Вченої ради Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (протокол № 2 від 27 вересня 2023 року) та затверджено наказом ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника № 781 від 4.10.2023 року у такому складі:

Голова ради:

доктор медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія, професор, завідувачка кафедри терапії, реабілітації і морфології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Шеремета Лідія Миколаївна.

Рецензенти:

доктор медичних наук за спеціальністю 14.00.16 – патологічна фізіологія, професор кафедри фізичної терапії, ерготерапії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Остап’як Зіновій Миколайович.

кандидат медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія, доцент кафедри терапії, реабілітації і морфології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Аравіцька Марія Геннадіївна.

Опоненти:

доктор медичних наук зі спеціальності 14.01.33 – Медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія, професор, професор кафедри фізичної терапії, ерготерапії, директор Навчально-наукового інституту охорони здоров'я Національного університету водного господарства та природокористування Григус Ігор Михайлович.

доктор наук з фізичного виховання та спорту за спеціальністю 24.00.01 - Олімпійський і професійний спорт, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Запорізького державного медико-фармацевтичного університету Дорошенко Едуард Юрійович.

На підставі відкритого голосування та прийнятого рішення спеціалізована вчена рада присудила Наконечній С.П. ступінь доктора філософії (PhD) з галузі знань 22 Охорона здоров’я  за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія.