Опонування у Дніпровському державному медичному університеті

12 грудня 2023 року директор навчально-наукового інституту охорони здоров’я НУВГП Григус Ігор Михайлович брав участь у засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 08.601.088 у Дніпровському державному медичному університеті (своїй Alma mater), м. Дніпро.

Спеціалізована вчена рада ДФ 08.601.088 створена відповідно до наказу Ректора Дніпровського державного медичного університету  № 189-ОД від 26 жовтня 2023 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Шкурупій Олени Іванівни на тему: "Фізична терапія рухових розладів після ендопротезування кульшового суглобу у пацієнтів з наслідками мозкового інсульту" на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 22 "Охорона здоровя" за спеціальністю 227 "Фізична терапія, ерготерапія". Рішення Вченої ради Дніпровського державного медичного університету від 26.10.2023 р. протокол №3.

Науковий керівник: Смирнова Олена Леонідівна, к.мед.н., доцент, доцент кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології.

Голова ради:

Олійник Олександр Євгенович, д.мед.н., професор, професор кафедри травматології та ортопедії ДДМУ;

Рецензент:

Неханевич Олег Борисович, д.мед.н., професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології ДДМУ;

Опоненти:

Григус Ігор Михайлович, д.мед.н., проф. Національний університет водного господарства та природокористування

Істомін Андрій Георгійович, д.мед.н., проф., Харківський національний медичний університет,

Єжова Ольга Олександрівна, д.мед.н., проф. Сумський державний університет.

На підставі відкритого голосування та прийнятого рішення, спеціалізована вчена рада присудила Шкурупій Олені Іванівні  ступінь доктора філософії (PhD) з галузі знань 22 Охорона здоров’я  за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія.

Трансляція офіційного захисту (https://www.youtube.com/channel/UCuwtXzWHZo31xhxJmGFe3yw )