Звіт щодо діяльності кафедр фізичної терапії, ерготерапії, кафедри теорії та методики фізичного виховання ННІОЗ у 2020 році

07.12.2020 р. відбулося засідання трудового колективу інституту охорони здоров’я, на якому заслуховували звіт професора Нестерчук Наталії Євгенівни щодо діяльності кафедр фізичної терапії, ерготерапії, кафедри теорії та методики фізичного виховання у 2020 році.

За звітний період було отримано вчене звання професора (Нестерчук Н.Є.) та вчене звання доцента (Євтух М.І.), випущено 25 наукових статей (17 статей – професор Григус І.М., 5 статей – професор Магльований А.В., 2 статті – професор Нестерчук Н.Є., 1 стаття – доцент Євтух М.І.) у періодичних виданнях, які включено до наукометричних баз, зокрема Scopus та Web of Science. Викладачами кафедр опубліковані 18 наукових статей у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України. На кафедрах діють наступні студентські наукові гуртки:
1. Діагностика стану здоров’я пацієнтів та складання програм фізичної реабілітації (д.мед.н., професор Григус І.М., к.б.н., доцент Гамма Т.В.).

Читайте нас також: