Збірна команда ННІОЗ з міні-футболу – чемпіони НУВГП серед інститутів

З 28 вересня по 06 жовтня 2020 року на спортивному майданчику з синтетичним покриттям проходили змагання з міні-футболу в залік ХХІІ Універсіади НУВГП.

Вісім команд інститутів були поділені на дві групи. До група «А» увійшли команди ННІАЗ, ННІАКОТ, ННІВГП, ННІЕМ. Футболісти ННІОЗ потрапили в групу «Б» разом з командами ННМІ, ННІП та ННІБА.

Першу зустріч наша команда провела зі збірною ННІП та впевнено виграла з рахунком 3:0. У другій зустрічі з командою ННМІ ми також стали переможцями – 5:1 на нашу користь. Наступний матч з командою ННІБА завершився нашою поразкою – 3:4.

За результатами проведених матчів до півфіналу з групи «А» вийшли команди ННІВГП та ННІАЗ, з групи «Б» – ННІБА та ННІОЗ.

Нашим суперником у півфіналі була збірна команда ННІАЗ. Гра видалася напруженою та завершилася з рахунком 2:2. В серії післяматчевих шестиметрових штрафних ударів перемогу вибороли наші футболісти.

У фінальному поєдинку, за золоті нагороди турніру, зустрілися команди ННІБА та ННІОЗ. З рахунком 4:0 перемогу впевнено здобула команда ННІОЗ. Склад команди:

Гайдучик Микола;

Жовклий Геннадій;

Червук Артур;

Корейчук Назар;

Прищепа Олексій;

Цехместрук Дмитро;

Грогуль Володимир;

Натяжко Володимир;

Харченко Олександр;

Мельник Юрій.

Кращим гравцем турніру визнано футболіста ННІОЗ – Гайдучика Миколу.

Вітаємо чемпіонів турніру та бажаємо подальших перемог!

Читайте нас також: