Команда ННІОЗ переможці XXIV Універсіада НУВГП з баскетболу

З 08 по 17 листопада 2022 року проходив чемпіонат НУВГП з баскетболу в залік XXIV Універсіади НУВГП

Вісім команд були поділенні на дві підгрупи. До групи «А» увійшли команди таких інститутів: ННІАКОТ, ННІЕМ, ННІБА, ННІАЗ. Група «В»: ННІОЗ, ННІП, ННМІ, ННІВГП.

Перша зустріч між командами ННІОЗ та ННІВГП закінчилася на нашу користь: 58:40. Наступним суперником була команда ННМІ, рахунок зустрічі 67:51 на нашу користь. Третя гра у групі з командою ННІП також закінчилася нашою перемогою – 52:34.

Команда ННІОЗ впевнено переграла усіх суперників у своїй групі та посіла 1 місце.

У групі «А» 1 місце зайняла команда ННІАКОТ.

У півфінальній зустрічі з командою ННІЕМ спортсмени ННІОЗ перемогли з рахунком 77:59.

У грі за 3 місце студенти ННІП перемогли команду ННІЕМ і стали бронзовими призерами.

Фінальна гра відбулася між командами ННІОЗ та ННІАКОТ. Вперше в історії університету чемпіоном стала команда інституту охорони здоров'я, здолавши команду ННІАКОТ з рахунком 72:47. ННІАКОТ – срібні призери.

Кращим гравцем чемпіонату НУВГП з баскетболу визнано студента інституту охорони здоров'я – Валентина Шептицькoго.

Склад команди:

Акімов Максим

Шептицький Валентин

Поліщук Микита

Григорук Ангеліна

Трачук Володимир

Тегза Захар

Лахович Софія

Ющук Сергій

Главук Аліна

Козак Ірина

Вітаємо спортсменів та бажаємо подальших спортивних успіхів!