ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні виклики освіти та науки»

23.05.2024 року в онлайн-форматі здобувачі вищої освіти ЗВО України та Польщі брали участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні виклики освіти та науки»

Члени Оргкомітету Конференції:

Григус Ігор Михайлович, директор навчально-наукового інституту охорони здоров'я Національного університету водного господарства та природокористування, доктор медичних наук, професор, м. Рівне, Україна.

Скальскі Даріуш Владислав, доктор педагогічних наук, професор, Академія фізичного виховання і спорту ім. Є. Снядецкего, м. Гданськ, Польща

Нестерчук Наталія Євгенівна, завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії Національного університету водного господарства та природокористування, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, м. Рівне, Україна

Сущенко Людмила Петрівна, завідувачка кафедри фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивних і рухливих ігор Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, доктор педагогічних наук, професор, м. Київ, Україна

Кіндзер Богдан Миколайович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, м. Львів, Україна

Подія була організована Навчально-науковим інститутом охорони здоров’я (Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне, Україна) та Академією фізичного виховання та спорту ім. Єнджея Снядецького (м. Гданськ, Польща). Доповіді були представлені виключно англійською та польською мовами. Серед учасників конференції переважали здобувачі вищої освіти Навчально-наукового інституту охорони здоров’я:

• Софія Удодік, тема доповіді: «Therapeutic exercises as the basis of conservative treatment for congenital heart defects in adults at the dispensary stage of rehabilitation».
  • Софія Корнійчук, тема доповіді: «Ehabilitation of intervertebral hernia».
  • Надія Петровська, тема доповіді: «Physical therapy for flat feet».
  • Світлана Кириловець, тема доповіді: «Physical therapy of children with Down syndrome».
  • Микола Гаркушенко, тема доповіді: «Time management skills and techniques for university students».
  • Владислав Гаркушенко, тема доповіді: «Resilience and mental health: strategies for student success».
  • Софія Яременко, тема доповіді: «Telerehabilitation: innovative approach in physical therapy».

Першою на конференції виступила Валерія Григус, студентка Рівненського державного гуманітарного університету, з доповіддю на тему «Sposoby skutecznego opanowania jezyka obcego przez dzieca w wieku przedszkolnym».

Учасники продемонстрували високий рівень володіння польською та англійською мовами, їхні доповіді відзначалися глибиною досліджень та інноваційними підходами. Особливу подяку висловлюємо шановним Ігорю Михайловичу Григусу, професору, доктору медичних наук, директору Навчально-наукового інституту охорони здоров'я Національного університету водного господарства та природокористування та професору, доктору педагогічних наук, Віце-президенту Польського товариства наук Даріушу В. Скальскі за їхній внесок у проведення конференції та нагородження здобувачів чудовими сертифікатами про участь.

З нетерпінням чекаємо на електронний збірник тез доповідей.