Четверте офіційне опонування професора Ігоря Григуса в 2024 році

Четверте офіційне опонування в 2024 році д.мед.н., проф., директора ННІОЗ Григуса Ігоря Михайловича було 21 лютого 2024 року в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Цього разу він брав участь у роботі разової спеціалізованої вченої ради ДФ 20 051.094  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія аспіранта IV року навчання денної державної форми за спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія Заславського Петра Степановича на тему "ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ У ВІДНОВЛЕННІ ФУНКЦІЇ ВЕРХНЬОЇ КІНЦІВКИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ З НАСЛІДКАМИ ПОЛІСТРУКТУРНИХ ВОГНЕПАЛЬНИХ ПЕРЕЛОМІВ КІСТОК ПЕРЕДПЛІЧЧЯ".

Спеціалізовану раду ДФ 20 051.094 утворено відповідно до ухвали Вченої ради Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та затверджено наказом ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника № 1070 від 26.12.2023 року у такому складі:

Голова ради: Остапяк Зіновій Миколайович – доктор медичних наук, доцент, професор кафедри фізичної терапії, ерготерапії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Рецензенти:

Аравіцька Марія Геннадіївна – кандидат медичних наук, доцент, доцент кафедри терапії, реабілітації і морфології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Грицуляк Богдан Васильович – доктор медичних наук, професор, професор кафедри терапії, реабілітації і морфології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Опоненти

Офіційний опонент:

Дорошенко Едуард Юрійович – доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Запорізького державного медико-фармацевтичного університету

Офіційний опонент:

Григус Ігор Михайлович – доктор медичних наук, професор, професор кафедри фізичної терапії, ерготерапії, директор Навчально-наукового інституту охорони здоров’я Національного університету водного господарства та природокористування

Науковий керівник

Лапковський Едуард Йосипович – кандидат медичних наук, професор кафедри терапії, реабілітації і морфології, проректор з науково-педагогічної роботи

Засідання ради пройшло конструктивно, всі одноголосно проголосували за присудження ступеня доктора філософії здобувачу.