Чергове опонентство професора Ігоря Григуса на захисті у спеціалізованій вченій раді

25 травня 2023 р. на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 11.017.2023 Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувся захист дисертаційної роботи Ватаманюка С.В. на тему: «Підвищення рівня стану біогеометричного профілю постави чоловіків зрілого віку засобами оздоровчого фітнесу», поданої на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт.

Склад разової ради

Голова ради: Андрєєва Олена Валеріївна, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, завідувач кафедри здоров’я, фітнесу та рекреації Національного університету фізичного виховання і спорту України;

Рецензент: Носова Наталія Леонідівна, доктор наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри кінезіології та фізкультурно-спортивної реабілітації Національного університету фізичного виховання і спорту України;

Рецензент: Хмельницька Ірина Валеріївна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри кінезіології та фізкультурно-спортивної реабілітації Національного університету фізичного виховання і спорту України;

Опонент: Афанасьєв Сергій Миколайович, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, перший проректор з науково-педагогічної роботи Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту;

Опонент: Григус Ігор Михайловичдоктор медичних наук, професордиректор Навчально-наукового інституту охорони здоров’я Національного університету водного господарства та природокористування.

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 11.017.2023 Національного університету фізичного виховання і спорту України Міністерства освіти і науки України, місто Київ, прийняла рішення про присудження ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка на підставі прилюдного захисту дисертації «Підвищення рівня стану біогеометричного профілю постави чоловіків зрілого віку засобами оздоровчого фітнесу» за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт 25 травня 2023 року.

Науковий керівник – Кашуба Віталій Олександрович, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, Національний університет фізичного виховання і спорту України, завідувач кафедри кінезіології та фізкультурно-спортивної реабілітації.