АНОНС: Відкрита лекція професора Неханевича О.Б.

30 листопада об 11:00 год у Навчально-науковому інституті охорони здоров’я в рамках внутрішньої академічної мобільності здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, спеціальності 227 Терапія та реабілітація, відбудеться відкрита лекція на тему: Академічна доброчесність – дієвий інструмент для підвищення якості наукових публікацій.

Лектор: доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології Дніпровського державного медичного університету, гарант освітньо-наукової програми «Фізична терапія, ерготерапія» з підготовки докторів філософії за спеціальністю 227 «Фізична терапія, ерготерапія», відповідальний редактор журналу «Медичні перспективи»  Неханевич Олег Борисович.

Журнал «Медичні перспективи» видається з 1996 року, з 1999 року атестований ВАК України як фахове видання. Відповідно до Порядку формування Переліку наукових фахових видань України, журналу присвоєна категорія "А" (наказ МОН України  від  24.09.2020 № 1188).

Перелік спеціальностей (наказ МОН України від  15.04.2021 № 420):

222 - медицина
221 - стоматологія
225 - медична психологія
226 - фармація, промислова фармація
227 - терапія та реабілітація
228 - педіатрія
229 - громадське здоров'я.

Журнал "Медичні перспективи" індексується у вітчизняних та міжнародних базах даних, зокрема:

Scopus (США), Emerging Sources Citation Index (Web of Science)  (США), OUCI (Україна), «Directory of Open Access Journals (DOAJ)» (Швеція),  ERIH PLUS  (Норвегія), Ulrich's Periodicals Directory (США),  OCLC WorldCat  (США),   ResearchBib  (Японія),  EBSCO (США),   ProQuest (США),  Crossref (США),  Dimensions (Великобританія),  у реферативному журналі «Джерело» Інституту проблем реєстрації інформації НАН України, у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського

• у каталогах наукових міжнародних журналів та репозиторіях, наукових електронних бібліотеках, проіндексований пошуковими системами.

Лекція проходитиме у дистанційному форматі у сервісі програми ZOOM

Запрошуємо!